Cialis Uygulama Alanları

  • İlaç, erektil disfonksiyonlu yetişkin erkekleri tedavi etmek için kullanılır. Bu, bir erkeğin cinsel aktivite için sert, dik bir penise sahip olamaması veya bunu sürdürememesi durumunda ortaya çıkar. İlaç, cinsel aktivite için sert, dik bir penis elde etmede belirgin bir gelişme gösterdi.
  • İlaç, etken madde olarak tadalafil içerir ve “fosfodiesteraz 5 inhibitörleri” adı verilen bir ilaç grubuna aittir. Cinsel uyarımdan sonra, ilaç penisinizdeki kan damarlarını gevşetmeye yardımcı olarak kanın penisinize akmasını sağlar. Sonuç, daha iyi bir ereksiyondur.Erektil disfonksiyonunuz olmadıkça ilaç size yardımcı olmayacaktır.
  • CIALIS’in cinsel uyarı olmadan çalışmayacağını belirtmek önemlidir. Bir ortaklık başlangıcı gerekli olabilir, örneğin erektil disfonksiyon için hiçbir ilaç almamış olmanız gibi.

İlacın içeriği nasıl çalışır?

Aktif bileşen, maddenin parçalanmasını engelleyerek penisin ereksiyonuna yönelik önemli bir haberci maddenin bol miktarda bulunmasını sağlar. Haberci madde erektil dokunun damar kaslarını gevşetir ve kan engellenmeden akabilir. Aynı zamanda kanın geri akışı da engellendiği için penis kanla dolar ve sertleşir.
Ancak etken madde ancak erkek cinsel olarak uyarıldığında müdahale edebilir.
Ayrıca etken madde akciğerlerdeki bu haberci maddenin miktarını arttırır ve oradaki kan damarlarının da gevşemesine ve genişlemesine yol açar. Bu, akciğerlerdeki artan kan basıncını azaltabilir.

Yorum yapın